Kamyk zielony
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Warszawa

O nas

Kamyk Zielony
Przedszkole jest miejscem pełnym doświadczeń, które mają ogromny wpływ na wieloaspektowy rozwój małego człowieka. Spędzony w nim czas stymuluje do kształtowania się wielu umiejętności, pozytywnie wpływa na każdą sferę rozwoju oraz buduje osobowość na kolejne lata życia.

Kamyk Zielony

Zajęcia indywidualne

Przedszkole Terapeutyczne Kamyk Zielony

Zdajemy sobie sprawę, że Państwa Dzieci są ogromnym Skarbem, dlatego stworzyłyśmy przedszkole terapeutyczne, w którym każde z nich otrzymuje maksimum troski, uwagi i opieki. W małych grupach, z ogromną dawką zrozumienia i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rozwojowych, proponujemy dzieciom szereg aktywności w ramach terapii przeplatanej zabawą, które zawieramy w IPET-ach (Indywidualnych Programach Edukacyjno-Terapeutycznych). Naszą specjalizacją jest m.in. terapia autyzmu realizowana poprzez różnorodne formy zajęć indywidualnych i grupowych. 

W ramach codziennego pobytu w naszym przedszkolu terapeutycznym, dzieci mają szansę realizować również zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (WWRD). Jako terapeutyczne przedszkole stawiamy przede wszystkim na indywidualny rozwój każdego dziecka, poświęcając mu odpowiednią ilość uwagi. W naszej placówce podopieczni mają zapewnioną nie tylko kompleksową, profesjonalną opiekę wraz z wyżywieniem, ale również otrzymują wsparcie, które jest niezbędne z uwagi na swoje specjalne potrzeby.

Punkt przedszkolny jest czynny godzinach 7.00 do 17.00. Znajduje się w dzielnicy Białołęka-Nowodwory. Korzystny dojazd sprawia, że do terapeutycznego przedszkola Kamyk Zielony uczęszczają dzieci z wielu dzielnic Warszawy, a także Legionowa i innych pobliskich miast.

Za świetlicę nie doliczamy dodatkowych opłat.

Blog

ZOBACZ CO NOWEGO NA BLOGU